bot takipçi satın al

Windows 10 Şifre Kaldırma Nasıl Yapılır?

ucuz takipçi satın al

DeusBey 

Boss
.
Konuyu Görmek İçin Like Ve Yorum Atınız Lütfen !
Milyonlarca kullanıcının bilgisayarında aktif olarak hizmet vermekte olan Windows 10, güvenlik tedbirleri için her kullanıcıdan kurulum sırasında bir PIN belirlemesini istiyor. Güvenlik için olsa da bazı kullanıcıların bu şifre ekranından rahatsız olmasıyla birlikte Microsoft, şifrenin kaldırılmasını mümkün kılan bir ayar da eklemeyi unutmamış.

Dünyanın en çok kullanılan ulaşan bilgisayar işletim sistemi Windows 10, 2015'ten bu yana aldığı güncellemeler ile gerek eleştirildi, gerek övüldü. Güvenlik konusunda hâlâ sıkıntıları bulunsa da Microsoft'un bu konudaki çalışmalarını geliştirdiğini söylemek de mümkün. Örneğin bir FreeDos sisteme yani işletim sistemi bulunmayan bir donanıma Windows 10’u kurmak istediğinizde, bir PIN oluşturmak durumundasınız.

Söz konusu PIN, 4 rakamdan ya da dilerseniz rakam ve harf kombinasyonlarından oluşabilir. Bu tip bir şifrelemeyle birlikte kişisel verileriniz ve tüm dosyalarınızı kısmen güvende tutabilmek mümkün. Fakat yine de bilgisayarın her açılışında şifre girmek bazı kullanıcıları rahatsız edebiliyor. Microsoft, Windows 10 şifre kaldırma seçeneğini rahatça kontrol edilebilecek şekilde tasarlamış.

Windows 10 şifre kaldırma işlemi nasıl yapılır?

 

Çevrimiçi üyeler

Proposal

You can change the theme from the option below and change the language from the language option in the navigation.

Rules and Announcements

just be respectful

About Us

FSecurity.Org is a completely global Forum. You can share or find everything except the card. We are not responsible for crimes committed within the forum.

hack forum <- Ally
torrent oyun <- Ally
shell indir <- Ally
shell download <- Ally
Üst Alt