VİP

VİP Üyelik Sistemi Hakkında

Sevgili FSC ailesi, VİP üyelik ile formumuzdaki pek çok özellikten yararlabilirsiniz. Nitekim formumuzda belli başlı kategorileri görmeniz için VİP üyeliğe sahip olmanız gerekmekte. Formumuza bağış yapmak istiyorsanız VİP alarak bizi maddi açıdan destekleyebilirsiniz. 1 aylık VİP üyelik sadece 30 TL'dir

 

VİP Üyelik Avantajları

// Private Class & VİP Warez & VİP Premium Account Dumps bölümlerine erişebilirsiniz.

// Paylaşılan Hack Programlarını indirebilirsiniz.

// Paylaştığımız shelli siteleri görme fırsatı.

// Nickinizi VİP Üyeliğiniz boyunca istediğiniz kadar değiştirme hakkı.

// Nickiniz Vip'e özel parlama imkanı.

// Fchat üzerinde renkli yazı yazma imkanı.

VİP Kategori İçeriği

// VİP Warez bölümün de piyasa da bulunmayan bir çok özel Script Tema vs bulabilirsiniz.

// VİP Premium Account Dumps bölümün de bir çok sitenin Premium üyeliklerini bulabilirsiniz.

// Private Class ise yukarıdaki 2 bölüm harici kalan konuları kapsıyor burada da yine bulabileceğiniz Shell Hack Programları vs bir çok şeye erişebileceksiniz.

// Birçok özel warez scriptlere erişim imkanı

   

VİP Kategori üzerinde sürekli olarak güncel paylaşım yapılacaktır bildiğiniz bilmediğiniz yüzlerce sitenin Premium hesapları ya da işinize yarayabilecek Hack Programları & Sheller ya da arayıpta bulamadığınız Warez Script veya Temalar kısacası hepsi üzerinden güncel olarak ilerleyeceğiz.

Bunlar dışında VİP üyeliği olup, Vip kategorisinde paylaşılan herhangi bir konuyu normal üyeler ile paylaşmak, herhangi bir metod konu vs. ile takas etmek kesinlikle yasaktır. Durum görüldüğü zaman kişinin Vip üyeliği elinden alınıp en alt rütbeye indirilecektir. Bizim amacımız Vip'te paylaşılanların Vip'te kalması. O yüzden öyle bir hataya düşerseniz geri dönüşü olmaz. Ve kişi yeniden Vip üye olmak isterse daha fazla ücret istenecektir.

Ödeme

BTC , PAPARA ve İninal tarzı kart veya sanal kart ile alınmaktadır. İban veya no İçin Aşağıda Belirtilen Yöneticilere Yazmanız Gerekmektedir. 30TL Transferi yaptıktan sonra aşagıda belirtilen Yöneticitere ödeme yaptığınızı bildirirseniz en kısa sürede VİP Üyeliğiniz hesabınıza tanımlanır.

ÖDEMEYİ YAPTIKTAN SONRA AŞAĞIDAKİ BELİRTİLEN ADMİNLERE MESAJ ATABİLİRSİNİZ ÜYELİĞİNİZ EN GEÇ 24 SAAT İÇİNDE YÜKSELTİLİR. ÖDEME ESNASINDA AÇIKLAMAYA KULLANICI ADINI YAZMAYI LÜTFEN UNUTMAYIN.

 

Ödeme yapıldıktan sonra iletişime geçeceğiniz Yetkililer :

@Arda Cody

@Maraşlı